Cyklus predpôrodnej prípravy

Naše deti sú jedinečné, nech je ich príchod slávnosťou, nie rutinou! 

Čakám vytúžené dieťa – chcem, aby bol aj jeho príchod výnimočný!

Pripravili sme pre Vás cyklus prednášok, cvičení a relaxácii v priateľskej atmosfére, v ktorej sa dozviete, čo sa v brušku ženy odohráva. Oboznámime Vás s fyziológiou pôrodu, naučíte sa pripraviť na pôrod, ktorý Vás nebude stresovať a na ktorý sa budete tešiť a dokonca si ho môžete užiť.

Prednáša: RNDr. PaedDr. Jana Špajdelová, PhD.

Vysokoškolská pedagogička, absolventka kurzu hypnopôrod – pôrod bez bolesti, mama 4-ročnej Emky, sympatizantka kontaktného rodičovstva a vzťahovej výchovy, vyzdvihuje prínos dojčenia pre zdravý psychický a samozrejme fyzický vývin dieťaťa. Zaoberá sa významom zdravej výživy, fytoterapiou, tradičnou čínskou medicínou a mnohým ďalším… 

Pre koho je kurz určený

Kurz je koncipovaný tak, aby budúce mamičky a oteckov oboznámil s vývinom ich dieťatka v maternici, naučil mamičky efektívne oddychovať a fungovať počas tehotenstva tak, aby sa pri každom kroku a pohybe nemuseli obávať o svoju ratolesť, aby sa naučili cviky a triky, ktoré im pomôžu uvoľniť napätie v tele. Zarelaxujeme si spoločne a naučíme sa pozitívne naladiť vďaka riadeným meditáciám. Oboznámime sa s vyvrcholením tehotenstva – čo sa deje s telom matky a dieťatkom – ako fyziologicky prebieha pôrod – lebo najviac sa bojíme neznámeho. Povieme si o význame prirodzeného pôrodu – aký to má prínos pre matku, ale hlavne pre dieťatko.

Cyklus predpôrodnej prípravy

75
  • tri trojhodinové stretnutia
  • Februárový kurz (22.2., 1.3., 8.3)
  • Marcový kurz (22.3., 29.3., 5.4)
  • možnosť účasti otecka (30eur)
  • maximálne 12 mamičiek
Close Menu