Ďakujeme za registráciu na kurz

Nižšie nájdete všetky užitočné informácie.

Pred prvou hodinou

Po prihlásení na náš kurz sme ti poslali mail, v ktorom si určite našla/našiel základné informácie k tvojej registrácii. Ak si takýto mail neobdržal/a, pozri spam a reklamu. Ak ho nenájdeš ani tam, zavolaj a pošleme ti ho ešte raz. Sú v ňom informácie o správnosti vašej registrácie aj platbe, tak by si ho mal/a mať 🙂

Moja prvá hodina

Častá otázka je, čo si priniesť na prvú hodinu… a netreba vlastne nič, len pohodlné oblečenie a dobrá nálada. Ak prídete s kočíkom, máme dostatok miesta na jeho parkovanie v našich prevádzkach, nájdete aj šatňu + priestor s kútikom na hranie pred kurzom, kde môžete počkať na hodinu, ak prídete trošku skôr. Všetko ostatné sa následne dozviete od lektorky na hodine.

Dochádzka

Na našej stránke sa nachádza aj dochádzkový systém, kde vidíte vaše prebiehajúce kurzy, viete sa z hodiny odhlásiť aj si vybrať náhradnú hodinu. Na prihlásenie do dochádzky vám stačí váš mail, ktorým ste sa registrovali. Netreba žiadne heslo, do mailu vám príde link, cez ktorý sa jednoducho prihlásite.

Dôležité

Odhlasovanie z hodín

Odhlasovanie z hodín je dôležité, a to nielen pre vás. Vy odhlásením získavate v systéme možnosť hodinu si nahradiť, zároveň však uvoľníte miesto na hodine, kde si môže svoju náhradu vybrať iné dieťatko.

Prosíme vás, v prípade choroby či akéhokoľvek podozrenia, využite možnosť odhlásiť si hodinu. Máte až 5 hodín, ktoré si viete nahradiť a v prípade dlhodobej choroby vám ich vieme ešte navýšiť. Na využitie náhrad máte až 365 dní, netreba ich vyčerpať v aktuálnom semestri.

Náhradnú hodinu si vyberiete ľahko cez trisisky.sk v sekcii Dochádzka – stačí zadať svoj mail, ktorým ste sa registrovali a ostatné už je naozaj otázkou pár klikov.

Odhlásenie je potrebné spraviť cez systém deň vopred najneskôr do 20:00. Ak sa však zobudíte so soplíkom, alebo z akéhokoľvek iného dôvodu sa neviete na hodinu dostaviť, pošlite nám SMS na 0908168954 a my to zariadime, aby vám hodina neprepadla a vedeli ste si ju nahradiť. Aby sme vám odhlasovanie ešte viac zjednodušili, vždy deň pred vašim cvičením vám príde mail s pripomienkou vášho termínu, kde sa viete odhlásiť jednoduchým kliknutím.

Ranné hodiny a sviatky v OC MAX

Ak máte prvú rannú hodinu v OC MAX (8:50 alebo 9:00) je potrebné ísť cez vchod od Billa – centrum môže byť ešte zatvorené, ale kľudne prejdite ďalej až k nám. Nájdete nás hore na poschodí na konci za Panta Rhei, až skoro pri vchodoch na WC – nad dverami je logo Tri Šišky.

Ak je sviatok, OC MAX je zatvorený, ale opäť cez vchod od Billa sa dostanete dnu 5 minút pred začatím hodiny.

Cvičím v Arbórii a neviem to násť 🙂

V Arbórii je nás trošku ťažšie násjť. Sme na Novomestskej 6, no vchod nemáme od cesty, ale zozadu budovy. Tam nájdete veľké logo Tri Šišky na výklade.

Benefity pre vás aj vaše deti

Pre detičky a ich rodičov, ktorí u nás cvičia Baby Balance, Pohyb Hrou a Tanči, tanči! prinášame rôzne výhody.

Zľavy na prednášky

Na väčšinu prednášok u nás majú rodičia detí, ktoré u nás cvičia lacnejší vstup. Či už sú to sedenia „Na káve so psychologičkou“, kurzy prvej pomoci či iné zaujímavé témy, vždy hľadajte pri prednáške aj informáciu, aká je cena pre vás, ak u nás cvičíte.

Zoznam našich prednášok nájdete na našej Facebook-ovej stránke.

Zľavy na plávanie v Zlatej rybke

Ak u nás cvičíte, máte zľavu aj u nášho partnera na plávanie v Trnave, v Zlatej Rybke. Ak sa tam chystáte plávať, alebo tam už plávate, stačí nám napísať do mailu a my vám pošleme voucher na zľavu.

10% zľava na prvý kurz plávania pre detičky cvičiace Baby Balance

3% zľava na oba kurzy v období, kedy cvičíte a plávate súčastne

Zaujímavé poukazy a zľavy u našich partnerov

Našimi partnermi sú zaujímavé obchodíky, kde by ste mohli nájsť aj vecičky pre vašich drobcov. Môžete sa tešiť na zľavy v babyknihy.sk či malun.sk, ktoré dostanete priamo na hodine. Ak by ste poukaz nedostali, stačí nám napísať a zľavový kód vám pošleme do mailu.

Aktuálne informácie

Všetky aktuality sa snažíme dávať hneď na našu stránku do hornej lišty, veľa toho nájdete aj na našom Facebooku a Instagrame. Budeme radi, ak nás tam budete sledovať.

Podcasty pre rodičov

Kopec zaujímavých tém sme pre vás nahrali v spolupráci s Trnavským rádiom v talkšou Dobré rady. Nájdete tam témy ako Prvé dni s dieťatkom, Kopec zaujímavých hostí s nami prebralo témy ako prvé krôčky s dieťatkom, ako na správnu reč, zdravé nôžky a veľa veľa ďalších. Spolu 26 podcastov nájdete na stránke trnavske.radio aj v podcastových aplikáciách či Spotify.

Časté otázky a časté odpovede...

Ak už máš kurz vybraný, stačí si v našom rozvrhu vybrať vhodný termín. Následne kliknutím na termín sa ti zobrazí registračný formulár. Ten stačí vyplniť, odoslať a to je všetko… 

Priamo v rozvrhu zobrazujeme obsadenosť kurzov. Rozvrh je napojený na náš systém, takže všetko vidíte hneď online.

Ak sa prihlásite na kurz, ktorý je obsadený, systém vás automaticky vloží do poradovníka a my sa ozveme hneď, ako budeme mať voľné miesto, poprípade sa bude otvárať nový kurz. Netreba už striehnuť, my stirehneme za vás 🙂

Ak viete, že sa nemôžete dostaviť na hodinu, je potrebné sa z nej odhlásiť cez sekciu Dochádzka deň vopred do 20:00. V prípade, že sa choroba u dieťatka objaví až ráno pred kurzom, zavolajte nám, alebo pošlite SMS na 0908168954. Cez Dochádzku si tiež môžete vybrať hodinu, v ktorej si zameškanú nahradíte. Hodiny si viete preniesť aj do nasledujúceho semestra a vyčerpať ich v priebehu 365 dní od ich odhlásenia.

Na cvičenie je vhodné pohodlné a športové oblečenie pre dieťa aj sprievodnú osobu, ktoré vám nebráni v pohybe pri cvičení.
Nevhodné je oblečenie z pevných nepoddajných materiálov (rifle, menšestráky a pod.) Odporúčame legíny, tepláčiky, pančušky a pod.

Pre deti EXPLORER, JUNIOR a Phub Hrou sú vhodné cvičky, sandále, papuče, tenisky alebo protišmykové ponožky. Je dôležité, aby deti mali možnosť vyzuť sa na boso.

Nič špeciálne nepotrebujete, nezabudnite hlavne dieťa, vodu vám dáme, pre najmenšie detičky vezmite aj jednu čistú plienku… a zoberte aj dobrú náladu 🙂

Pri cvičení s dieťatkom sa zapotíte. Počítajte s tým, že budeme pracovať na zemi, v stoji, v ľahu. Príďte v pohodlnom, skôr športovom oblečení. Pre bábätko nič špeciálne nepotrebujete, prineste mu len vlastnú látkovú plienku, ale aj na prevádzke ich máme k dispozícii. Dojčiť môžete bábätko aj počas cvičenia.

Cvičíme v troch priestoroch v Trnave – BC Aquapolis na Piešťanskej ulici, v Arbórii na Novomestskej 6 a v OC MAX na ul Ferka Urbánka… oba nájdete v našich kontakcoch. Mapa je TU.

Členské sa platí na celý semester a jeho výška je určená podľa počtu cvičení v danom semestri. Výška členského na aktuálny semester je uvedená pri registrácii kurzu. Spôsob úhrady členského Vám príde email, v ktorom budú aj pokyny k platbe. Nakoľko u nás prebieha aj kopec kurzov a prednášok externých lektorov, platí sa vždy podľa vybraného kurzu.

Áno, naša kaviareň ne Piešťanskej je otvorená aj počas kurzov pre verejnosť. Otváracie hodiny nájdete v sekcii kontakt, termíny voľného šantenia, poprípade oznamy o zatvorení, napr. kvôli oslavám zasa nájdete v našich aktualitách.

Ak máš ďalšie otázky, sme tu pre teba. Napíš nám do formuláru nižšie v pätičke, alebo na FB. Poprípade volaj… radi odpovieme na všetko.