Pohyb, káva, rodina...

Tri Šišky vznikli, lebo sme chceli v Trnave vytvoriť priestor, ktorý nám tu chýbal. Miesto, kam môžu prísť rodiny s deťmi, kde nájdu mnoho aktivít a zábavy. Kde si môžu dať dobrú kávu s koláčikom a stráviť spolu čas v príjemnom prostredí.

U nás nájdete aktivity pre vašich drobcov, cvičenie Baby Balance, Pohyb Hrou či detské masáže a tiež miesto pre voľné chvíle. Časom chceme priniesť ešte viac, či už pre deti ale aj pre rodičov samotných. A tiež pre budúce mamičky. K tomu pestrú ponuku v našej kaviarni, kde nemusíte neustále striehnuť na vaše deti. Nečakáme, že budú sedieť bez pohnutia na mieste, práve naopak. Máme pre nich veľa zaujímavého, stačí popustiť uzdu fantázii. Už teraz sa na Vás tešíme.

Priestor

...pre rodiny, kde deti sú v pohybe a káva vonia v každom kúte. To, čo sme vždy chceli robiť a čo máme radi, sme spojili pod jednu strechu.

Aktivity

Baby Balance, Pohyb Hrou, detské masáže, kreatívne kurzy či joga pre maminy. A časom ešte viac.

Káva

Milujeme kávu. Navštívte našu malú rodinnú kaviareň, kde sa vaše deti budú môcť zabaviť, kým vy si kúsok oddýchnete.

Pracujeme na tom

Zatiaľ to tak nevyzerá, ale toto je len začiatok. Sledujte náš Facebook alebo Instagram a budete prví, kto bude vidieť, ako napredujeme.

Naše priestory pred začatím prestavby...
Tu už to vyzerá trošku lepšie, ale stále na tom pracujeme...
A tu už sme sa zabývali... otvorené od 14.1.2019

Pridaj sa k nám

Od januára 2019 u nás nájdete priestory vhodné na rôzne kurzy či prednášky. Pohybové, hudobné alebo kreatívne. Chceme prinášať stále niečo nové a preto stále k sebe hľadáme nových ľudí. Ozvi sa ak hľadáš priestor. My ho máme a radi sa oň podelíme.

U nás nájdeš

  • Ľudí, s ktorými ťa to bude baviť
  • 100 metrov štvorcových pre tvoje kurzy či workshopy
  • Zázemie s kaviarňou, šatňou a bohatým vybavením
  • Priestor na našom webe
  • Registračný systém na kurzy s vlastným prístupom
  • Podporu s marketingom na našich stránkach a FB

Naši partneri

Close Menu