Pohyb, káva, rodina.

Na tomto staviame náš koncept a veríme, že vám aj vašim deťom sa bude u nás páčiť.​

Nájdete nás už na troch miestach v Trnave

Pridaj sa k nám

Tri Šišky vznikli, lebo sme chceli v Trnave vytvoriť priestor, aký nám tu chýbal. Miesto, kam môžu prísť rodiny s deťmi, kde nájdu mnoho aktivít a zábavy. Kde si môžu dať dobrú kávu s koláčikom a stráviť spolu čas v príjemnom prostredí.

U nás nájdete rôzne kurzy a aktivity pre vašich drobcov aj pre vás. Organizujeme prednášky pre rodičov, kreatívne workshopy či posedenia. A tiež občas čítame deťom. Len tak.

K tomu pestrá ponuka v našej kaviarni, kde nemusíte neustále striehnuť na vaše deti. Nečakáme, že budú sedieť bez pohnutia na mieste, práve naopak. Máme pre nich veľa zaujímavého, stačí popustiť uzdu fantázii. 

Soňa Šišková

lektorka baby balance

Mama troch detí. A mama Troch Šišiek. Až pri práci s deťmi som pochopila, čo mi v živote chýbalo.

Petra Blaňárová

lektorka baby balance a tanči,tanči!

Učiť sa formou hry, smiať sa a dať činnostiam hlbší zmysel je práve to, čo robím počas kurzov Baby Balance a Tanči,tanči. A robím to rada a srdcom ❤️

Karolína Suchožová

lektorka baby balance a pohyb hrou

Na Baby Balance ma najviac baví inovatívnosť tejto formy vzdelávania a napredovanie drobcov, ktoré ním dokážeme dosiahnuť. Teším sa na vás na hodinách Baby Balance s deťmi od 9 mesiacov a tiež na Pohybe Hrou pre deti od 3 rokov. 

Zuzana Kormanová

lektorka baby balance

Vďaka mojim deťom som naplno vstúpila do sveta najmenších a každým dňom ma fascinuje viac a viac ☺️ Projekt Baby Balance otvára brány do ich úžasného sveta a podporuje všetky stránky rozvoja psychomotorického vývoja. Stačí len vojsť a otvoriť.

Pridaj sa k nám

U nás nájdete priestory vhodné na rôzne kurzy či prednášky. Pohybové, hudobné alebo kreatívne. Chceme prinášať stále niečo nové a preto stále k sebe hľadáme nových ľudí. Ozvi sa ak hľadáš priestor. My ho máme a radi sa oň podelíme.

U nás nájdeš

Len u nás sa v Trnave cvičí Baby Balance

Rovnováha nielen v pohybe

Našim zámerom je vzdelávať rodičov v oblasti starostlivosti o dieťa od 0 do 3 rokov. Skúmame rané vývinové obdobie pri práci s rodičmi a deťmi. Súčasťou nášho tímu sú odborníci z rôznych oblastí súvisiacich s touto problematikou ako pedagogika, fyzioterapia, detská psychológia, sociológia, spánkové poradenstvo a pod. Na základe získaných dlhoročných teoretických znalostí a praktických skúseností sa snažíme zdieľať informácie so širokou verejnosťou o možnostiach využitia potenciálu tohto intenzívneho vývinového obdobia.

Problematike starostlivosti o dieťa od jeho narodenia sa venujeme dlhodobo. Vkročili sme na územie plné záhad, ako Alenka v ríši divov sme začali hľadať súvislosti a významy, aby sme dokázali pochopiť a následne uchopiť možnosť ovplyvniť toto obdobie dieťaťa s porozumením a láskou a ako to už v dnešnom svete chodí, čo najefektívnejšie.

Hľadáme cestičky v lese, ktoré nás dovedú k s pokojnému a šťastnému dieťaťu, naplneniu jeho možností a darov a v neposlednom rade šťastnej rodine, ktorá tvorí pevný základ pre dieťa na celý život.

Poznáme zákonitosti detského vývinu do detailov, rešpektujeme jeho individualitu aj individualitu rodičov. Nehodnotíme, radíme tým, ktorí sa pýtajú.

Podporujeme získavanie vedomostí v oblasti, ktorá sa akademicky pomaly ale isto rodí, nadobúda jasné formy.

Prekvapujeme, potvrdzujeme, učíme hľadať vlastné východiská v preinformovanom svete.

Sme tu pre vás, ktorých zaujíma vnútorný svet detí, premeny ktorými prechádzajú a možnosti ktoré sú nám dané, aby sme im v tomto čarovnom zrodení pomohli a boli im oporou.

 

babybalance.sk

Ostatní partneri

Náš partner na plávanie v Trnave

Organizujeme kurzy plávania pre deti od 4 mesiacov do 6 rokov vo vlastnom bazéne so slanou vodou v rodinnom prostredí. Poďte spoznávať vodu s nami, s láskou a s porozumením.

Výhody, ktoré vám spolu ponúkame

10% zľava na prvý kurz plávania pre detičky cvičiace Baby Balance

15% zľava na prvý kurz Baby Balance, ak plávate v Zlatej Rybke

3% zľava na oba kurzy v období, kedy cvičíte a plávate súčastne

Súťaže o poukazy na kurzy v Zlatej Rybke aj u nás…

Talkšou Dobré rady na Trnavskom rádiu.

Od pôrodu, cez prvé dni s dieťatkom, až po školskú lavicu. Zaujímavý hostia a témy, ktoré vám pomôžu nestratiť sa v každodennom kolotoči rodiča.

Všetky podcasty nájdete na https://trnavske.radio/podcasty/