Kurzy, aktivity, zábava

U nás nájdete kurzy pre deti, ale aj aktivity a prednášky pre rodičov

Naše kurzy

Rozvrh kurzov

Pre deti

Baby Balance

Deťom prinášame radosť a skúsenosti, rodičom inšpiráciu, podporu a potešenie z pohľadu na svoje šikovné detičky.​

Pohyb Hrou

Naším cieľom je nielen zábava, ale aj zdravé nôžky, chrbátik a prirodzená motivácia k pohybu.

Tanči, tanči!

Tanečný krúžok plný hudby a zábavy. Tanečné aj rytmycké aktivity pre deti, ktoré milujú hudbu.

Planétka Mia

Keď sa dieťa hrá so svojim rodičom, prežíva najkrajšie chvíle v živote. A mamina, keď má na to čas a pokojnú myseľ vie, že pre neho robí tú najdôležitejšiu vec.

Zábavná angličtina

English as second language sa zameriava na opakovaní, predvádzaní a vizualizácií

Individuálne poradenstvo

Komplexné informácie o vývine vášho dieťatka v celistvosti.

Pre rodičov a budúcich rodičov

Príprava na pôrod

Priveďte svoje dieťatko na svet sebaisto a bez obáv. Získajte zručnosti podložené faktami pre celý pôrodný proces.

Cvičenie pre tehotné

Cvičenie pre tehotné a pre maminy po pôrode s gynekologickou fyzioterapeutkou Deanou Simeonovou.

Keď sa narodí bábätko

Praktický seminár pre tehotné páry a rodičov s bábätkom do 2 mesiacov

Na káve so psychologičkou

Rôzne zaujímavé témy, ktoré trápia väčšinu rodičov… Sedenie so psychologičkou Silviou Érsekovou.​

Časté otázky a časté odpovede...

Ak už máš kurz vybraný, stačí si v našom rozvrhu vybrať vhodný termín. Následne kliknutím na termín sa ti zobrazí registračný formulár. Ten stačí vyplniť, odoslať a to je všetko… 

Priamo v rozvrhu zobrazujeme obsadenosť kurzov. Rozvrh je napojený na náš systém, takže všetko vidíte hneď online.

Ak sa prihlásite na kurz, ktorý je obsadený, systém vás automaticky vloží do poradovníka a my sa ozveme hneď, ako budeme mať voľné miesto, poprípade sa bude otvárať nový kurz. Netreba už striehnuť, my stirehneme za vás 🙂

Ak viete, že sa nemôžete dostaviť na hodinu, je potrebné sa z nej odhlásiť cez sekciu Dochádzka deň vopred do 20:00. V prípade, že sa choroba u dieťatka objaví až ráno pred kurzom, zavolajte nám, alebo pošlite SMS na 0908168954. Cez Dochádzku si tiež môžete vybrať hodinu, v ktorej si zameškanú nahradíte. Hodiny si viete preniesť aj do nasledujúceho semestra a vyčerpať ich v priebehu 365 dní od ich odhlásenia.

Na cvičenie je vhodné pohodlné a športové oblečenie pre dieťa aj sprievodnú osobu, ktoré vám nebráni v pohybe pri cvičení.
Nevhodné je oblečenie z pevných nepoddajných materiálov (rifle, menšestráky a pod.) Odporúčame legíny, tepláčiky, pančušky a pod.

Pre deti EXPLORER, JUNIOR a Phub Hrou sú vhodné cvičky, sandále, papuče, tenisky alebo protišmykové ponožky. Je dôležité, aby deti mali možnosť vyzuť sa na boso.

Nič špeciálne nepotrebujete, nezabudnite hlavne dieťa, vodu vám dáme, pre najmenšie detičky vezmite aj jednu čistú plienku… a zoberte aj dobrú náladu 🙂

Pri cvičení s dieťatkom sa zapotíte. Počítajte s tým, že budeme pracovať na zemi, v stoji, v ľahu. Príďte v pohodlnom, skôr športovom oblečení. Pre bábätko nič špeciálne nepotrebujete, prineste mu len vlastnú látkovú plienku, ale aj na prevádzke ich máme k dispozícii. Dojčiť môžete bábätko aj počas cvičenia.

Cvičíme v dvoch priestoroch v Trnave – BC Aquapolis na Piešťanskej ulici a v OC MAX na ul Ferka Urbánka… oba nájdete v našich kontakcoch. Mapa je TU.

Členské sa platí na celý semester a jeho výška je určená podľa počtu cvičení v danom semestri. Výška členského na aktuálny semester je uvedená pri registrácii kurzu. Spôsob úhrady členského Vám príde email, v ktorom budú aj pokyny k platbe. Nakoľko u nás prebieha aj kopec kurzov a prednášok externých lektorov, platí sa vždy podľa vybraného kurzu.

Áno, naša kaviareň ne Piešťanskej je otvorená aj počas kurzov pre verejnosť. Otváracie hodiny nájdete v sekcii kontakt, termíny voľného šantenia, poprípade oznamy o zatvorení, napr. kvôli oslavám zasa nájdete v našich aktualitách.

Ak máš ďalšie otázky, sme tu pre teba. Napíš nám do formuláru nižšie v pätičke, alebo na FB. Poprípade volaj… radi odpovieme na všetko.