Kurzy, aktivity, zábava...

Neváhajte sa prihlásiť a vyskúšať si, aké to je tráviť s deťmi čas aktívne, užitočne a užiť si pritom kopec zábavy. Prinášame vám cvičenie s deťmi od 3 mesiacov do 6 rokov a k tomu omnoho viac.

Rozvrh kurzov - Jar 2019

Pondelok

Baby Balance a Pohyb Hrou – Semester Jar 2019 prebieha v termínoch od 1.4.2019 do 30.6.2019 – 13 hodín v rámci kurzu. Členské na semester Jar 2019 je 78 eur.

blue

Modrá znamená, že na kurz sa môžete zaregistrovať

Kurz bude otvorený v prípade, ak sa na neho prihlási 5 a viac detí. Kurzy s menším počtom detí budeme spájať tak, aby s nami mohli cvičiť všetky prihlásené detičky.

green

Zelená, kurz bude otvorený a sú vňom ešte voľné miesta

Na takto vyznačenom kurze už máme dosť detí na jeho otvorenie, stále je však miesto pre ďalších drobcov a môžete sa zaregistrovať.

red

Červená, kurz je obsadený

Kurz označený červenou je už obsadený. Registrácia na takýto kurz už nie je možná. Môžeme vás však zaradiť do poradovníka, ak by sa v priebehu semestra miesto uvoľnilo.

Obsadenosť kurzov aktualizujeme raz denne, preto sa môže stať, že aj kurz označený zelenou môže byť obsadený. V takomto prípade však kurz nebude dostupný cez registráciu. Tam si viete overiť dostupnosť kurzov online.

Časté otázky ohľadom kurzov

Vhodný kurz vyberiete podľa popisu nižšie – ak si aj napriek tomu nebudete vedieť rady, napíšte nám a my Vám pomôžeme 🙂

Kurzy Baby Balance MINI – je dôležitý aktuálny pohybový prejav.

Mini 1 je vhodný pre deti od 3 do 5 mesiacov. Bábätko sa nepretáča, pretáča sa, nepohybuje sa v priestore.

Mini 2 je pre deti od 6 do 8 mesiacov. Bábätko sa pretáča, točí sa na bruchu okolo osi – hodiny, plazí sa, kolienka podsúva pod bruško, ešte nelozí…

Mini 3 je určený pre deti od 9 do 12 mesiacov. Bábätko lozí, stavia sa s oporou, chodí popri opore.

Kurz Mini/Exp je vhodný pre deti od 13 do 14 mesiacov. Dieťatko sa stavia s oporou, stavia sa bez opory, chodí popri opore, samostatná chôdza.

Kurz Explorer 1 je ideálny pre deti od 15 do 17 mesiacov. Deti musia mať k dátumu začatia kurzu vek min. 15 mesiacov.

Kurz Explorer 2 pre deti od 18 do 25 mesiacov. Deti musia mať k dátumu začatia kurzu vek min. 18 mesiacov.

Junior je určený pre deti od 26 do 39 mesiacov. Deti musia mať k dátumu začatia kurzu vek min. 26 mesiacov.

Junior 3+ pre deti, ktoré už chodia do jasličiek alebo do škôlky a nevedia sa zúčastniť na doobedných kurzoch pre juniorov (do 48mesiacov)

Pohyb Hrou 4+ od 4 do 5 rokov

Pohyb Hrou 5+ od 5 do 6 rokov

Cvičíme v nových priestoroch v BC Aquapolis, Piešťanská 3, kúsok od Tesca či Kauflandu. Mapa je TU.

Na cvičenie je vhodné pohodlné a športové oblečenie pre dieťa aj sprievodnú osobu, ktoré vám nebráni v pohybe pri cvičení.
Nevhodné je oblečenie z pevných nepoddajných materiálov (rifle, menšestráky a pod.) Odporúčame legíny, tepláčiky, pančušky a pod.

Pre deti EXPLORER, JUNIOR a Phub Hrou sú vhodné cvičky, sandále, papuče, tenisky alebo protišmykové ponožky. Je dôležité, aby deti mali možnosť vyzuť sa na boso.

Nič špeciálne nepotrebujete, vodu vám dáme… nezabudnite dobrú náladu 🙂

Pri cvičení s dieťatkom sa zapotíte. Počítajte s tým, že budeme pracovať na zemi, v stoji, v ľahu. Príďte v pohodlnom, skôr športovom oblečení. Pre bábätko nič špeciálne nepotrebujete, prineste mu len vlastnú látkovú plienku, ale aj na prevádzke ich máme k dispozícii. Dojčiť môžete bábätko aj počas cvičenia.

Ak viete, že sa nemôžete dostaviť na hodinu, je potrebné sa z nej odhlásiť cez sekciu Dochádzka deň vopred do 20:00. Cez Dochádzku si tiež môžete vybrať hodinu, v ktorej si zameškanú nahradíte. V jednom semestri má každý člen nárok na 3 náhradné hodiny v rámci semestra. Dve hodiny si viete preniesť aj do nasledujúceho semestra a vyčerpať ich v priebehu 180 dní od ich ospravedlnenia.

Farebné guličky v našom rozvrhu sú orientačné – aktualizujeme ich raz za deň a nemusia zodpovedať presnému stavu kurzov. Ak je kurz obsadený, nezobrazuje sa v ponuke pri prihlásení. Môžete si vybrať iný termín, ak je k dispozícii, alebo sa prihlásiť do poradovníka a my vás budeme kontaktovať ak by sa niekto z kurzu odhlásil.

Členské sa platí na celý semester a jeho výška je určená podľa počtu cvičení v danom semestri. Výška členského na aktuálny semester je uvedená pod rozvrhom. Spôsob úhrady členského je možný v hotovosti alebo na účet. Číslo účtu je SK2211000000002942061324, po registrácii vám mailom príde váš variabilný symbol, ktorý treba vyplniť. Ak náhodou VS pridelený nemáte, do poznámky prosím vyplňte Vaše meno a kurz.

Baby Balance

Deťom prinášame radosť a skúsenosti, rodičom inšpiráciu, podporu a potešenie z pohľadu na svoje šikovné detičky.

Kurzy Baby Balance sú vhodné pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov.

Pohyb Hrou

Hlavným cieľom všetkých kategórií Pohyb Hrou je nielen zábava, ale aj zdravé nôžky, chrbátik a prirodzená motivácia k pohybu.

Kurzy pre deti od 3 do 6 rokov.

Tvoj kurz

Hľadáme k nám šikovných ľudí, ktorých to s deťmi baví. V našich priestoroch ti dáme možnosť realizovať tvoje vlastné kurzy. Kreatívne, hudobné, jazykové, pohybové… akékoľvek, pre deti v predškolskom veku. Alebo pre mamičky, či budúce mamičky. Chceš mať u nás aj ty svoj priestor? Tak sa nám ozvi. Radi ti povieme viac.

Close Menu