Všeobecná pohybová zábava

Pohyb hrou je kurz pre deti, ktorý sme postavili inak. S deťmi necvičia certifikovaní tréneri, ale ľudia, ktorým ide v prvom rade o zábavu. Lebo to je pre deti tá najlepšia motivácia k pohybu.

Cieľom je vytvoriť dobrý kolektív, ktorý spolu plní úlohy a prekonáva prekážky v rámci hier a pohybových aktivít.

U nás sa nerátajú body ani sekundy. Ide nám o zdravé nôžky, chrbátik a prirodzenú motiváciu k pohybu.

Členské na semester leto 2020 je 60 eur (10 hodín)

Čerpáme nápady z atletiky, gymnastiky, ale aj z pohybu zvieratiek. Všetko sa snažíme prispôsobiť deťom tak, aby boli čo najviac zapojené počas celej hodiny a pritom mali pocit, že celé to je len hra. Hra s kamarátmi, pri ktorej trénujeme celé telo, učíme sa spolupracovať a trošku aj tej disciplíne :). Deti sú rozdelené do kategórií podľa veku, kde sú im aktivity šité na mieru. Rozvíjajú svoj pohyb, ale aj fantáziu a myseľ tak, že im to príde úplne prirodzené.

Deti v kurze sú rozdelené do kategórií

3+ (3-4 roky)

Čerství škôlkári, naši absolventi juniori, ktorí už narozdiel od Baby Balance trávia väčšinu času na kurze pohybom. Pohybom s rodičom, ktorý sa tiež občas zapotí. Cvičíme všetci spolu, aby ste deti po celom dni v škôlke nemuseli opäť niekam odložiť.

Na prihlásenie do kurzu Pohyb Hrou 3+ dieťa musí mať dovŕšený vek 3 roky a navštevovať škôlku. V prípade nižšieho veku nás pred prihlásením kontaktujte.

 

4+ (4-5 rokov)

Aby sa žabka dostala domov, musí spraviť aspoň 15 žabacích krokov… Aj takto jednoducho vedieme deti k počítaniu. Krokov, loptičiek, čohokoľvek… K tomu farby, tvary a to všetko v pohybe. Ako lev, či ako krab. A často aj s veľkým hukotom.

Jednotlivé semestre sú tématicky zamerané na zvieratká, superhrdinov či športy tak, aby detská fantázia ostala zapojená rovnako ako ich telo.

Kurzy Pohyb Hrou 4+ na rozdiel od Baby Balance a Pohyb Hrou 3+ už nie sú za účasti rodiča.