Všeobecná pohybová zábava

Pohyb hrou je kurz pre deti, ktorý sme postavili inak. S deťmi necvičia certifikovaní tréneri, ale ľudia, ktorým ide v prvom rade o zábavu. Lebo to je pre deti tá najlepšia motivácia k pohybu.

Cieľom je vytvoriť dobrý kolektív, ktorý spolu plní úlohy a prekonáva prekážky v rámci hier a pohybových aktivít.

U nás sa nerátajú body ani sekundy. Ide nám o zdravé nôžky, chrbátik a prirodzenú motiváciu k pohybu.

Členské na semester jeseň 2019 je 78 eur (13 hodín)

Čerpáme nápady z atletiky, gymnastiky, ale aj z pohybu zvieratiek. Všetko sa snažíme prispôsobiť deťom tak, aby boli čo najviac zapojené počas celej hodiny a pritom mali pocit, že celé to je len hra. Hra s kamarátmi, pri ktorej trénujeme celé telo, učíme sa spolupracovať a trošku aj tej disciplíne :). Deti sú rozdelené do kategórií podľa veku, kde sú im aktivity šité na mieru. Rozvíjajú svoj pohyb, ale aj fantáziu a myseľ tak, že im to príde úplne prirodzené.

Deti v kurze sú rozdelené do kategórií

4+ (4-5 rokov)

Aby sa žabka dostala domov, musí spraviť aspoň 15 žabacích krokov… Aj takto jednoducho vedieme deti k počítaniu. Krokov, loptičiek, čohokoľvek… K tomu farby, tvary a to všetko v pohybe.

5+ (5-6rokov)

Naši najstarší, “dospeláci” v predškolskom svete. Kladieme dôraz na samostatnosť a hry náročnejšie na pochopenie pravidiel, skupinovú koordináciu aj pohyb. Zložitejšie, no o to zábavnejšie disciplíny.

Jednotlivé semestre sú tématicky zamerané na zvieratká, superhrdinov či športy tak, aby detská fantázia ostala zapojená rovnako ako ich telo.

Kurzy Pohyb Hrou na rozdiel od Baby Balance nie sú za účasti rodiča.

Close Menu