Všeobecná pohybová zábava

Pohyb hrou 3+ je kurz pre deti, ktorý sme postavili inak. Spolu s deťmi, ktoré sa stali čerstvými škôlkarmi, cvičia aj rodičia. Aby nemali po celom dni v škôlke pocit, že ich chcete niekam odložiť a mohli ste si užiť spoločné chvíle aktívne a v pohybe.

Cieľom je vytvoriť dobrý kolektív, ktorý spolu plní úlohy a prekonáva prekážky v rámci hier a pohybových aktivít.

U nás sa nerátajú body ani sekundy. Ide nám o zdravé nôžky, chrbátik a prirodzenú motiváciu k pohybu.

Pohyb Hrou 3+

Čerství škôlkári, naši absolventi juniori, ktorí už narozdiel od Baby Balance trávia väčšinu času na kurze pohybom. Pohybom s rodičom, ktorý sa tiež občas zapotí. Cvičíme všetci spolu, aby ste deti po celom dni v škôlke nemuseli opäť niekam odložiť.

Na prihlásenie do kurzu Pohyb Hrou 3+ dieťa musí mať dovŕšený vek 3 roky a navštevovať škôlku. V prípade nižšieho veku nás pred prihlásením kontaktujte.

Čerpáme nápady z atletiky, gymnastiky, ale aj z pohybu zvieratiek. Všetko sa snažíme prispôsobiť deťom tak, aby boli čo najviac zapojené počas celej hodiny a pritom mali pocit, že celé to je len hra. Hra s kamarátmi aj rodičmi, pri ktorej trénujeme celé telo, učíme sa spolupracovať a trošku aj tej disciplíne :). Detičky rozvíjajú svoj pohyb, ale aj fantáziu a myseľ tak, že im to príde úplne prirodzené.