Nový semester JAR 2023

Registrácia od 15.3.2023. Semester začína tretieho apríla...

Skupinové kurzy pre deti od 3 mesiacov. Rozvrh bude dostupný spolu so začiatkom registrácie 15.3.2023

Kurzy pre deti

Kde cvičíme

Začnite aj vy cvičiť s deťmi v Troch Šiškách

Prehrať video

Informácie pre semester JAR 2023

Semester Baby Balance, Pohyb Hrou a Tanči tanči! začne 3.4.2023 - Počet hodín je 11, cvičí sa raz týždenne.
Členské na semester Zima 2023 je 88€ (Hodina=8€)
*Kurzy v Arbórii začínajú od 17.4.2023 a členské je 80€ (10 hodín)

Planétka Mia začína v týždni od 17.4.2023 a členské je 98€ (7 hodín)

Časté otázky a časté odpovede...

Ak už máš kurz vybraný, stačí si v našom rozvrhu vybrať vhodný termín. Následne kliknutím na termín sa ti zobrazí registračný formulár. Ten stačí vyplniť, odoslať a to je všetko… 

Priamo v rozvrhu zobrazujeme obsadenosť kurzov. Rozvrh je napojený na náš systém, takže všetko vidíte hneď online.

Ak viete, že sa nemôžete dostaviť na hodinu, je potrebné sa z nej odhlásiť cez sekciu Dochádzka deň vopred do 20:00. V prípade, že sa choroba u dieťatka objaví až ráno pred kurzom, zavolajte nám, alebo pošlite SMS na 0908168954. Cez Dochádzku si tiež môžete vybrať hodinu, v ktorej si zameškanú nahradíte. Hodiny si viete preniesť aj do nasledujúceho semestra a vyčerpať ich v priebehu 365 dní od ich odhlásenia.

Na cvičenie je vhodné pohodlné a športové oblečenie pre dieťa aj sprievodnú osobu, ktoré vám nebráni v pohybe pri cvičení.
Nevhodné je oblečenie z pevných nepoddajných materiálov (rifle, menšestráky a pod.) Odporúčame legíny, tepláčiky, pančušky a pod.

Pre deti EXPLORER, JUNIOR a Phub Hrou sú vhodné cvičky, sandále, papuče, tenisky alebo protišmykové ponožky. Je dôležité, aby deti mali možnosť vyzuť sa na boso.

Nič špeciálne nepotrebujete, nezabudnite hlavne dieťa, vodu vám dáme, pre najmenšie detičky vezmite aj jednu čistú plienku… a zoberte aj dobrú náladu 🙂

Pri cvičení s dieťatkom sa zapotíte. Počítajte s tým, že budeme pracovať na zemi, v stoji, v ľahu. Príďte v pohodlnom, skôr športovom oblečení. Pre bábätko nič špeciálne nepotrebujete, prineste mu len vlastnú látkovú plienku, ale aj na prevádzke ich máme k dispozícii. Dojčiť môžete bábätko aj počas cvičenia.

Cvičíme v troch priestoroch v Trnave – BC Aquapolis na Piešťanskej ulici, v Arbórii na Novomestskej 6 a v OC MAX na ul Ferka Urbánka… Mapa je TU.

Členské sa platí na celý semester a jeho výška je určená podľa počtu cvičení v danom semestri. Výška členského na aktuálny semester je uvedená pri registrácii kurzu. Spôsob úhrady členského – po registrácii Vám príde email, v ktorom budú aj pokyny k platbe. Nakoľko u nás prebieha aj kopec kurzov a prednášok externých lektorov, platí sa vždy podľa vybraného kurzu.

Aktuálne už nie sú u nás žiadne obmedzenia kvôli COVID.

Ak máš ďalšie otázky, sme tu pre teba. Napíš nám do formuláru nižšie v pätičke, alebo na FB. Poprípade volaj… radi odpovieme na všetko.