Nový semester

Jeseň 2022

Začíname od 12.9.2022

REGISTRÁCIA UŽ BEŽÍ

Ako si vybrať správny kurz?

Máme na to pomocníka a je od teba vzdialený len jeden klik.

Všetky naše kurzy na jednom mieste.

Kurzy pre deti, prednášky a posedenia pre rodičov.

Pridajte sa k nám

Stačí klik sem a môžete sa prihlásiť na naše kurzy.

Rozvrh OC MAX

Rozvrh našich kurzov v OC MAX na prednádraží v Trnave nájdete po kliknutí na ikonu kalendáru

Rozvrh aj prihlásenie budú na stránke dostupné od 25.8.2022.

Rozvrh BC Aquapolis

Rozvrh našich kurzov na piešťanskej ulici pri Tescu v Trnave nájdete po kliknutí na ikonu kalendáru

Rozvrh aj prihlásenie budú na stránke dostupné od 25.8.2022.

Začnite aj vy cvičiť s deťmi v Troch Šiškách

Prehrať video

Baby Balance

Pri zaradení do kategórií nie vždy záleží len na veku, ale hlavne v mini kategóriách rozdeľujme deti podľa pohybových prejavov dieťatka.

Ak si neviete vybrať správnu kategóriu, využite nášho pomocníka. V prípade, že máte menej ako 3 mesiace a máte záujem o individuálne konzultácie, neváhajte nám napísať.

Pohyb Hrou

Naším cieľom je nielen zábava, ale aj zdravé nôžky, chrbátik a prirodzená motivácia k pohybu.

Vhodný pre deti od 3 do 4,5 roka

Tanči, tanči!

Tanečný krúžok plný zábavy.

Pre deti od 2 do 4 rokov

Informácie pre semester Jeseň 2021

Semester začne 12.9.2022 - Počet hodín je 13, cvičí sa raz týždenne.

Členské na semester Jeseň 2022 je 104€ (Hodina=8€). Členské platí pre kurzy Baby Balance, Pohyb Hrou a Tanči, tanči!

Základné veci ku kurzom nájdete kúsok nižšie v sekcii "Časté otázky" - hlavne sa obliecť pohodlne, dobrú náladu vezmite so sebou a pre najmenšie bábätká aj čistú látkovú plienku.

Časté otázky a časté odpovede...

Ak už máš kurz vybraný, stačí si v našom rozvrhu vybrať vhodný termín. Následne kliknutím na termín sa ti zobrazí registračný formulár. Ten stačí vyplniť, odoslať a to je všetko… 

Priamo v rozvrhu zobrazujeme obsadenosť kurzov. Rozvrh je napojený na náš systém, takže všetko vidíte hneď online.

Ak viete, že sa nemôžete dostaviť na hodinu, je potrebné sa z nej odhlásiť cez sekciu Dochádzka deň vopred do 20:00. V prípade, že sa choroba u dieťatka objaví až ráno pred kurzom, zavolajte nám, alebo pošlite SMS na 0908168954. Cez Dochádzku si tiež môžete vybrať hodinu, v ktorej si zameškanú nahradíte. Hodiny si viete preniesť aj do nasledujúceho semestra a vyčerpať ich v priebehu 180 dní od ich odhlásenia.

Na cvičenie je vhodné pohodlné a športové oblečenie pre dieťa aj sprievodnú osobu, ktoré vám nebráni v pohybe pri cvičení.
Nevhodné je oblečenie z pevných nepoddajných materiálov (rifle, menšestráky a pod.) Odporúčame legíny, tepláčiky, pančušky a pod.

Pre deti EXPLORER, JUNIOR a Phub Hrou sú vhodné cvičky, sandále, papuče, tenisky alebo protišmykové ponožky. Je dôležité, aby deti mali možnosť vyzuť sa na boso.

Nič špeciálne nepotrebujete, nezabudnite hlavne dieťa, vodu vám dáme, pre najmenšie detičky vezmite aj jednu čistú plienku… a zoberte aj dobrú náladu 🙂

Pri cvičení s dieťatkom sa zapotíte. Počítajte s tým, že budeme pracovať na zemi, v stoji, v ľahu. Príďte v pohodlnom, skôr športovom oblečení. Pre bábätko nič špeciálne nepotrebujete, prineste mu len vlastnú látkovú plienku, ale aj na prevádzke ich máme k dispozícii. Dojčiť môžete bábätko aj počas cvičenia.

Cvičíme v dvoch priestoroch v Trnave – BC Aquapolis na Piešťanskej ulici a v OC MAX na ul Ferka Urbánka… oba nájdete v našich kontakcoch. Mapa je TU.

Členské sa platí na celý semester a jeho výška je určená podľa počtu cvičení v danom semestri. Výška členského na aktuálny semester je uvedená pri registrácii kurzu. Spôsob úhrady členského Vám príde email, v ktorom budú aj pokyny k platbe. Nakoľko u nás prebieha aj kopec kurzov a prednášok externých lektorov, platí sa vždy podľa vybraného kurzu.

Áno sú… riadime sa vždy aktuálnymi nariadeniami UVZSR. Tu ich neprepisujeme každý týždeň ako sa menia, ale lektorka vám vždy povie, aké opatrenia treba dodržiavať.

Ak máš ďalšie otázky, sme tu pre teba. Napíš nám do formuláru nižšie v pätičke, alebo na FB. Poprípade volaj… radi odpovieme na všetko.