Skupinové cvičenia s deťmi Baby Balance

Od 7.9.2020 začíname Jesenný semester Baby Balance, pre detičky od 3 mesiacov do 3 rokov. Deťom prinášame radosť a skúsenosti, rodičom inšpiráciu, podporu a potešenie z pohľadu na svoje šikovné detičky.

Jesenný semester začína 7.9.2020 a má 14 hodín. Členské na jesenný semester je 84€ (1hodina=6€).

Baby Balance je pedagogický projekt, ktorý sa venuje podpore rodičov v oblasti starostlivosti o dieťa a raného vzdelávania dieťaťa.​

Projekt rešpektuje individuálne potreby detí a dbá na aktuálnu úroveň schopností dieťaťa.​ Viac o baby balance po kliknutí na srdiečko 🙂

Rozvrh OC MAX

Rozvrh našich kurzov v OC MAX TRANVA nájdete po kliknutí na ikonu kalendáru

Rozvrh BC Aquapolis

Rozvrh našich kurzov na piešťanskej ulici V TRNAVE nájdete po kliknutí na ikonu kalendáru

Prečo Baby Balance?

Čo Vás čaká?

Veľa veľa spokojných detí...

Daruj kurz Baby Balance svojim priateľom. Krásny darček pre čerstvých aj ostrieľaných rodičov.

Ak ste si už vybrali svoju kategóriu aj termín, ktorý vám vyhovuje, stačí sa už len prihlásiť…

Ak ste si už vybrali svoju kategóriu aj termín, ktorý vám vyhovuje, stačí sa už len prihlásiť…

Časté otázky ohľadom kurzov

Vhodný kurz vyberiete podľa popisu nižšie – ak si aj napriek tomu nebudete vedieť rady, napíšte nám a my Vám pomôžeme 🙂

Kurzy Baby Balance MINI – je dôležitý aktuálny pohybový prejav.

Mini 1 je vhodný pre deti od 3 do 5 mesiacov. Bábätko sa nepretáča, pretáča sa, nepohybuje sa v priestore.

Mini 2 je pre deti od 6 do 8 mesiacov. Bábätko sa pretáča, točí sa na bruchu okolo osi – hodiny, plazí sa, kolienka podsúva pod bruško, ešte nelozí…

Mini 3 je určený pre deti od 9 do 12 mesiacov. Bábätko lozí, stavia sa s oporou, chodí popri opore.

Kurz Mini/Exp je vhodný pre deti od 13 do 14 mesiacov. Dieťatko sa stavia s oporou, stavia sa bez opory, chodí popri opore, samostatná chôdza.

Kurz Explorer 1 je ideálny pre deti od 15 do 17 mesiacov. Deti musia mať k dátumu začatia kurzu vek min. 15 mesiacov.

Kurz Explorer 2 pre deti od 18 do 25 mesiacov. Deti musia mať k dátumu začatia kurzu vek min. 18 mesiacov.

Junior je určený pre deti od 26 do 39 mesiacov. Deti musia mať k dátumu začatia kurzu vek min. 26 mesiacov.

Pohyb hrou 3+ pre deti, ktoré už chodia do jasličiek alebo do škôlky a nevedia sa zúčastniť na doobedných kurzoch pre juniorov (do 48mesiacov)

Pohyb Hrou 4+ od 4 do 5 rokov

Ak viete, že sa nemôžete dostaviť na hodinu, je potrebné sa z nej odhlásiť cez sekciu Dochádzka deň vopred do 20:00. V prípade, že sa choroba u dieťatka objaví až ráno pred kurzom, zavolajte nám, alebo pošlite SMS na 0908168954. Cez Dochádzku si tiež môžete vybrať hodinu, v ktorej si zameškanú nahradíte. Hodiny si viete preniesť aj do nasledujúceho semestra a vyčerpať ich v priebehu 180 dní od ich odhlásenia.

V rozvrhu je pri každom termíne označená dostupnosť. Podľa nej sa viete jednoducho orientovať. Prihlásiť sa však viete aj na obsadený termín a my sa vám ozveme hneď, ako sa miesto uvoľní. To sa občas počas semestra stane 🙂

Na cvičenie je vhodné pohodlné a športové oblečenie pre dieťa aj sprievodnú osobu, ktoré vám nebráni v pohybe pri cvičení.
Nevhodné je oblečenie z pevných nepoddajných materiálov (rifle, menšestráky a pod.) Odporúčame legíny, tepláčiky, pančušky a pod.

Pre deti EXPLORER, JUNIOR a Phub Hrou sú vhodné cvičky, sandále, papuče, tenisky alebo protišmykové ponožky. Je dôležité, aby deti mali možnosť vyzuť sa na boso.

Nič špeciálne nepotrebujete, vodu vám dáme, pre najmenšie detičky jednu čistú plienku… a nezabudnite dobrú náladu 🙂

Pri cvičení s dieťatkom sa zapotíte. Počítajte s tým, že budeme pracovať na zemi, v stoji, v ľahu. Príďte v pohodlnom, skôr športovom oblečení. Pre bábätko nič špeciálne nepotrebujete, prineste mu len vlastnú látkovú plienku, ale aj na prevádzke ich máme k dispozícii. Dojčiť môžete bábätko aj počas cvičenia.

Cvičíme v dvoch priestoroch v Trnave – BC Aquapolis na Piešťanskej ulici a v OC MAX na ul Ferka Urbánka… oba nájdete v našich kontakcoch. Mapa je TU.

Členské sa platí na celý semester a jeho výška je určená podľa počtu cvičení v danom semestri. Výška členského na aktuálny semester je uvedená pri registrácii a na stránke kurzu. Spôsob úhrady členského je možný v hotovosti alebo na účet. Číslo účtu je SK2211000000002942061324, po registrácii vám mailom príde váš variabilný symbol, ktorý treba vyplniť. Ak náhodou VS pridelený nemáte, do poznámky prosím vyplňte Vaše meno a kurz.

Ak máš ďalšie otázky, sme tu pre teba. Napíš nám do formuláru nižšie v pätičke, alebo na FB. Poprípade volaj… radi odpovieme na všetko.

Informácie pre semester Jeseň 2020

Semester začne 7.9.2020 (pondelok) a končí sa 18.12.2020 | V rámci semestra odcvičíme 14 lekcií | Členské na semester je 84 eur | V semestri máme jeden týždeň prestávku a to od 26.10.2020 do 30.10.2020 (tento týždeň sa neráta do zaplatených hodín)

Základné veci ku kurzom nájdete u nás na v sekcii "Časté otázky" - hlavne sa obliecť pohodlne, dobrú náladu vezmite so sebou a pre najmenšie bábätká aj čistú látkovú plienku.

Nakoľko situácia s koronou stále tak nejak behá okolo nás, tak si prosím vezmite aj rúško... Pomôcky sa v rámci dňa budú používať len v rámci jednej skupiny, výnimkou bude dráha, ktorú ale vždy medzi cvičeniami vydezinfikujeme. Pred vstupom si nezabudnite prosím tiež chrstnúť na ruky dezinfekciu - stále je tam pre vás nachystaná. Ak sa náhodou počas semestra zmenia usmernenia hygieny, budete o nich určite vedieť od vašej lektorky.