Skupinové cvičenia s deťmi Baby Balance a Pohyb Hrou

Zimný semester začíname od januára 2021

Nakoľko stále nevieme, aký počet detí bude môcť byť na hodine od januára, registrácia neprebieha na presný termín.
Tie budeme prispôsobovať podľa počtu detí v skupinkách tak, aby sme vedeli zaradiť do kurzov všetky prihlásené deti.


Predpokladané časy jednotlivých kategórií:
Mini1-Mini3 cvičia medzi 12:15 a 16:00
Mini/Explorer a Explorer1 cvičia o 9:00
Explorer2 o 10:00
Junior o 11:00
Pohyb Hrou o 16:30

Zimný semester začína s najväčšou pravdepodobnosťou 24.1.2021 a má 11 hodín. Členské na zimný semester je 77€ (1hodina=7€).
Ak u nás cvičia dve vaše deti, členské je 145€ pre obe. (Dátum začiatku sa môže meniť podľa nariadení RUVZ)

Baby Balance je pedagogický projekt, ktorý sa venuje podpore rodičov v oblasti starostlivosti o dieťa a raného vzdelávania dieťaťa.​

Projekt rešpektuje individuálne potreby detí a dbá na aktuálnu úroveň schopností dieťaťa.​ Viac o baby balance po kliknutí na srdiečko 🙂

Rozvrh OC MAX

Rozvrh našich kurzov v OC MAX TRANVA nájdete po kliknutí na ikonu kalendáru

Rozvrh BC Aquapolis

Rozvrh našich kurzov na piešťanskej ulici V TRNAVE nájdete po kliknutí na ikonu kalendáru

Veľa veľa spokojných detí...

Daruj kurz Baby Balance svojim priateľom. Krásny darček pre čerstvých aj ostrieľaných rodičov.

Prečo Baby Balance?

Čo Vás čaká?

Pohyb Hrou 3+

Čerství škôlkári, naši absolventi juniori, ktorí už narozdiel od Baby Balance trávia väčšinu času na kurze pohybom. Pohybom s rodičom, ktorý sa tiež občas zapotí. Cvičíme všetci spolu, aby ste deti po celom dni v škôlke nemuseli opäť niekam odložiť.

Tak a teraz už stačí, ak sa prihlásite a môžeme začať cvičiť spolu

Časté otázky ohľadom kurzov

Nakoľko sú aktuálne obmedzenie kvôli COVID-19 každú chvíľu iné, nevieme teraz povedať, ako to bude keď začne v januári zimný semester. Preto potrebujeme vedieť, koľko detičiek budeme mať v kurze a teda koľko sa nám ich zaregistrovalo. Podľa toho a aktuálnych nariadení RUVZ prvý januárový týždeň zostavíme rozvrh. Veľmi nám záleží, aby sa každé dieťatko, ktoré je zaregistrované aj dostalo do kurzu a toto nám príde v aktuálnej situácii ako najlepšie riešenie.

Tiež budeme tento týždeň rozdeľovať deti do kategórií na základe veku a pohybových prejavov pri kategórii Mini. Je preto možné, že sa vám ešte v januári ozve naša lektorka 🙂

Vhodný kurz vyberiete podľa popisu nižšie – ak si aj napriek tomu nebudete vedieť rady, napíšte nám a my Vám pomôžeme 🙂

Kurzy Baby Balance MINI – je dôležitý aktuálny pohybový prejav.

Mini 1 je vhodný pre deti od 3 do 5 mesiacov. Bábätko sa nepretáča, pretáča sa, nepohybuje sa v priestore.

Mini 2 je pre deti od 6 do 8 mesiacov. Bábätko sa pretáča, točí sa na bruchu okolo osi – hodiny, plazí sa, kolienka podsúva pod bruško, ešte nelozí…

Mini 3 je určený pre deti od 9 do 12 mesiacov. Bábätko lozí, stavia sa s oporou, chodí popri opore.

Kurz Mini/Exp je vhodný pre deti od 13 do 14 mesiacov. Dieťatko sa stavia s oporou, stavia sa bez opory, chodí popri opore, samostatná chôdza.

Kurz Explorer 1 je ideálny pre deti od 15 do 17 mesiacov. Deti musia mať k dátumu začatia kurzu vek min. 15 mesiacov.

Kurz Explorer 2 pre deti od 18 do 25 mesiacov. Deti musia mať k dátumu začatia kurzu vek min. 18 mesiacov.

Junior je určený pre deti od 26 do 39 mesiacov. Deti musia mať k dátumu začatia kurzu vek min. 26 mesiacov.

Pohyb hrou 3+ pre deti, ktoré už chodia do jasličiek alebo do škôlky a nevedia sa zúčastniť na doobedných kurzoch pre juniorov (do 48mesiacov)

Pohyb Hrou 4+ od 4 do 5 rokov

Ak viete, že sa nemôžete dostaviť na hodinu, je potrebné sa z nej odhlásiť cez sekciu Dochádzka deň vopred do 20:00. V prípade, že sa choroba u dieťatka objaví až ráno pred kurzom, zavolajte nám, alebo pošlite SMS na 0908168954. Cez Dochádzku si tiež môžete vybrať hodinu, v ktorej si zameškanú nahradíte. Hodiny si viete preniesť aj do nasledujúceho semestra a vyčerpať ich v priebehu 180 dní od ich odhlásenia.

V rozvrhu je pri každom termíne označená dostupnosť. Podľa nej sa viete jednoducho orientovať. Prihlásiť sa však viete aj na obsadený termín a my sa vám ozveme hneď, ako sa miesto uvoľní. To sa občas počas semestra stane 🙂

Na cvičenie je vhodné pohodlné a športové oblečenie pre dieťa aj sprievodnú osobu, ktoré vám nebráni v pohybe pri cvičení.
Nevhodné je oblečenie z pevných nepoddajných materiálov (rifle, menšestráky a pod.) Odporúčame legíny, tepláčiky, pančušky a pod.

Pre deti EXPLORER, JUNIOR a Phub Hrou sú vhodné cvičky, sandále, papuče, tenisky alebo protišmykové ponožky. Je dôležité, aby deti mali možnosť vyzuť sa na boso.

Nič špeciálne nepotrebujete, vodu vám dáme, pre najmenšie detičky jednu čistú plienku… a nezabudnite dobrú náladu 🙂

Pri cvičení s dieťatkom sa zapotíte. Počítajte s tým, že budeme pracovať na zemi, v stoji, v ľahu. Príďte v pohodlnom, skôr športovom oblečení. Pre bábätko nič špeciálne nepotrebujete, prineste mu len vlastnú látkovú plienku, ale aj na prevádzke ich máme k dispozícii. Dojčiť môžete bábätko aj počas cvičenia.

Cvičíme v dvoch priestoroch v Trnave – BC Aquapolis na Piešťanskej ulici a v OC MAX na ul Ferka Urbánka… oba nájdete v našich kontakcoch. Mapa je TU.

Členské sa platí na celý semester a jeho výška je určená podľa počtu cvičení v danom semestri. Výška členského na aktuálny semester je uvedená pri registrácii a na stránke kurzu. Spôsob úhrady členského je možný v hotovosti alebo na účet. Číslo účtu je SK2211000000002942061324, po registrácii vám mailom príde váš variabilný symbol, ktorý treba vyplniť.

Ak máš ďalšie otázky, sme tu pre teba. Napíš nám do formuláru nižšie v pätičke, alebo na FB. Poprípade volaj… radi odpovieme na všetko.

Informácie pre semester Zima 2020

Semester začne 24.1.2021 (môže byť posunuté podľa nariadení RUVZ) | V rámci semestra odcvičíme 11 lekcií | Členské na semester je 77 eur | V semestri máme jeden týždeň prestávku a to od 1.3.2021 do 5.3.2021 (tento týždeň sa neráta do zaplatených hodín)

Základné veci ku kurzom nájdete kúsok vyššie v sekcii "Časté otázky" - hlavne sa obliecť pohodlne, dobrú náladu vezmite so sebou a pre najmenšie bábätká aj čistú látkovú plienku.

Nakoľko situácia s COVID je stále veľmi aktuálna a do januára sa asi úplne nezmení, tak si prosím vezmite aj rúško... Pomôcky sa v rámci dňa budú používať len v rámci jednej skupiny, výnimkou bude dráha, ktorú ale vždy medzi cvičeniami vydezinfikujeme. Pred vstupom si nezabudnite prosím tiež chrstnúť na ruky dezinfekciu - stále je tam pre vás nachystaná. Ak sa náhodou počas semestra zmenia usmernenia hygieny, budete o nich určite vedieť od vašej lektorky.