Webináre Baby Balance DOMA

Keďže obmedzenia kvôli koronavírusu stále pokračujú, od mája bude k dispozícii celý webinár Baby Balance DOMA. Tento webinár je určený pre deti a rodičov, ktorí už naše kurzy navštevovali.

Baby Balance je pedagogický projekt, ktorý sa venuje podpore rodičov v oblasti starostlivosti o dieťa a raného vzdelávania dieťaťa.​

Projekt rešpektuje individuálne potreby detí a dbá na aktuálnu úroveň schopností dieťaťa.​

Webinár obsahuje 4 videá Baby Balance + 1 video s fyzioterapeutom ako bonus.

Cena za Webinár je 20 eur

Keďže obmedzenia kvôli koronavírusu stále pokračujú, od mája bude k dispozícii celý webinár Baby Balance DOMA. Tento webinár je určený pre deti a rodičov, ktorí už naše kurzy navštevovali.

Počas prvých videí, ktorými sme dokončili semester sme sa veľa naučili a aj na základe vašej spätnej väzby sme na videách pre webinár ešte viac zapracovali. Prepracovali osnovy, pri nižších kategóriách sme dali väčší dôraz na videá pre rodičov a tiež sme prispôsobili dĺžku podľa skúseností z prvých videí. Veríme preto, že sa vám náš webinár bude páčiť a naučíte sa opäť veľa nového.

Hodiny Baby Balance sú pre deti zábavou. Vy, naši Balansáci však viete, že za každou aktivitou, za každým malým detailom, ktorý na skupinových stretnutiach robíme, sa skrýva podpora rozvoja vášho dieťatka. Odhaľujeme vám súvislosti medzi zdanlivo jednoduchými aktivitami a cvičeniami a ich prínosom pre dieťa do budúcnosti. Nepredstaviteľné, že to malé bábo pôjde raz do škôlky a do školy kde uplatní to, čo ste spolu robili na Baby Balance, však? 

Webináre nie sú len videá vo vašich dochádzkach. Je to kompletný návod na to, ako prirodzene, kontinuálne a cielene pracovať na rozvoji dieťaťa. Informácie, ktoré vám môžeme poskytnúť vám pomôžu s láskou, istotou a sebavedomím riešiť každodenné situácie a viesť dieťatko k spokojnosti a šťastiu a vášmu ešte lepšiemu vzájomnému pochopeniu a prepojeniu. 

Neoddeliteľnou súčasťou webináru je naša podpora. Budeme spolu v kontakte cez naše skupiny na facebooku, budeme spolu komunikovať a riešiť všetky vaše otázky. Sociálny kontakt nahradiť nedokážeme, výhodou však môže byť, že sa dokážeme viac do hĺbky venovať vyššie spomínaním súvislostiam a výchove. Napriek obmedzeným možnostiam môžeme spraviť veľký kus roboty a podporiť dieťatko v jeho rovnováhe (nielen v pohybe). 

KOĽKO TO STOJÍ?

Jarný webinár MÁJ bude obsahovať 4 tématické videá v cene 20EUR. Bude obsahovať navyše aj bonusové video o nožičkách od fyzioterapeutky s prínosnými informáciami, ktoré sa zídu každému  rodičovi 🙂

Dostupnosť webináru bude závisieť aj od počtu prihlásených detičiek, nakoľko ešte nevieme, ako veľký bude záujem. Ak sa chcete na webinár záväzne prihlásiť, vyplňte nám tento jednoduchý formulár a my sa vám ozveme hneď, ako budú videá pre vás pripravené 🙂 Stačí si vybrať Webinár Baby Balance DOMA pri prihlasovaní a do príslušnej kategórie si vás my už zaradíme….

Prečo Baby Balance?

Čo Vás čaká?