Čo robiť, keď sa deti bijú, štípu, kopú či inak ubližujú ostatným? Alebo konflikty medzi deťmi (nielen) na ihrisku.

Srdečne vás pozývame na stretnutie pre rodičov Na káve so psychologičkou. Rozprávať sa budeme o tom, ako riešiť detské hádky, konflikty a bitky?

Určite niekedy zažijete situáciu, keď sa vaše dieťa dostane do konfliktu s iným dieťaťom. Môže sa to vyústiť do bitky. Môže sa vám stať aj to, že dieťa ublíži vám, alebo sebe. Ako sa v takejto situácii máme ako rodičia zachovať? Ako máme správne reagovať? Na stretnutí dostanete odpovede aj na otázky:

• Prečo sa vlastne deti bijú? Čo je za tým? Kedy to predstavuje problém?
• Ako riešiť bitky medzi deťmi na ihrisku alebo inde? Kedy zasiahnuť a kedy nie?
• Čo robiť, keď dieťa ublíži sebe alebo svojim rodičom? Ako určite nereagovať a čo teda robiť?

Po tomto stretnutí budete rozumieť tomu, čo je v pozadí hryzenia, kopania a bitiek detí a ako to zastaviť. Budete vedieť zvládať situácie, kedy vaše dieťa bije seba, vás, alebo iné deti, aj situácie, kedy iné dieťa bije to vaše.

Na stretnutí Na káve so psychologičkou budem odpovedať aj na vaše otázky a odídete s praktickými odporúčaniami. Téma je vždy prispôsobená skupine rodičov, ktorí sa daného stretnutia zúčastňujú.

Registrovať sa môžete TU

Cena je 15€ (12€ ak u nás cvičíte Baby Balance a Pohyb Hrou)

Tešíme sa na vás. Lektorka stretnutia Silvia Nováková z odetoch.sk a Tri Šišky.

Silvia Nováková je vyštudovaná psychologička, poradkyňa a mama. Je autorkou projektov O deťoch a Na káve so psychologičkou. Napísala e-book o detskom vzdore a o súrodencoch. Venuje sa výchove detí a rodičovstvu. Na káve so stretnutí zdieľa s vami jej vyše 11-ročné odborné skúsenosti.