Nové témy a termíny sedení „Na káve so psychologičkou“

Ahojte, nové témy sedení „Na káve so psychologičkou“ majú svoje termíny. Prihlasovanie už beží… Cena 15€ (ak u nás cvičíte tak so zľavou je vstup 12€) – trisisky.sk/prihlasenie

25. Október: Ako zvládnuť hnev svojho dieťaťa?
Na tomto stretnutí Na káve so psychologičkou sa budeme rozprávať o tom, prečo sa deti hnevajú. Ako máme reagovať na ich hnev, aby sa naučili tento silný pocit zvládnuť? Ako ich viesť, aby svoj hnev vyjadrili vhodne? Čo robiť, keď svojim správaním niekomu ubližujú? Prečo máme deťom umožniť hnevať sa? Kedy hnev škodí?
Na stretnutí Na káve so psychologičkou budem odpovedať aj na vaše otázky a odídete s praktickými odporúčaniami. Téma je vždy prispôsobená skupine rodičov, ktorí sa daného stretnutia účastnia.

8. November: Ako pripraviť prvorodené dieťa na príchod súrodenca.
Toto stretnutie Na káve so psychologičkou venujeme tomu, ako vníma a čo prežíva prvorodené dieťa, keď sa mu má narodiť súrodenec. Ako ho pripraviť? Akým chybám sa vyvarovať? Ako nechtiac podporujeme žiarlivosť medzi súrodencami? Ako podporiť dobrý súrodenecký vzťah našich detí? Ako a prečo venovať osobitný čas každému dieťaťu? Ktoré sú najvýznamnejšie pravidlá spoločného času?
Na stretnutí Na káve so psychologičkou budem odpovedať aj na vaše otázky a odídete s praktickými odporúčaniami. Téma je vždy prispôsobená skupine rodičov, ktorí sa daného stretnutia účastnia.
Registrovať sa môžete už teraz na trisisky.sk