Pridali sme poradovník na čerpanie náhradných hodín

Nebudeme si klamať, občas sa stáva, že je problém si vybrať náhradnú hodinu v termíne, ktorý vám vyhovuje. Nie je úplne ok stále striehnuť, kedy sa uvoľní miesto a my sme sa rozhodli vám túto starosť uľahčiť. Už dlho sme nad tým uvažovali a teraz v lete sme sa rozhodli, že pustíme do pilotnej fázy poradovník na náhradné hodiny. V lete ho budeme testovať a zbierať vaše postrehy a ak sa osvedčí, od septembra ideme do toho naplno.

A ako bude taký poradovník fungovať?

Ak na hodine, kde si chcete čerpať náhradu už nie je voľné miesto, systém vás na toto miesto zaregistruje do poradovníka. Takto sa tam vie samozrejme prihlásiť viacero detí, ktoré čakajú, či sa niekto z hodiny neodhlási. Keď sa tak stane, na všetkých v poradovníku je poslaný mail, ktorý ich informuje o voľnom mieste a zároveň im dá možnosť si toto miesto pre seba potvrdiť. Ten, kto tak spraví ako prvý, tomu systém pripíše náhradu, ostatní čakajú ďalej, či sa uvoľní ďalšie miesto…

Veríme, že tento spôsob bude spravodlivý a dá vám šancu prísť si čerpať viac náhradných hodín. Občas sa stane, že sa niekto odhlási aj ráno na poslednú chvíľu a aj vtedy vás mail upozorní, že v rámci toho dňa ešte stíhate prísť.

Už teraz sa tešíme na vašu spätnú väzbu a pripomienky, aby sme túto funkcionalitu mohli spoločne s chalanmi zo Zooza ďalej rozvíjať.